STAFFAN TILANDER. "Idyll" Färglitografi, signerad och numrerad 8/60.

55491. STAFFAN TILANDER. "Idyll" Färglitografi, signerad och numrerad 8/60.

Figurkomposition. 64x48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurkomposition. 64x48 cm.

Antal besök: 4 870