Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Grafik
ANDRÉ BRASILIER. Kvinna med blommor, färglitografi, signerad och numrerad 48/100.
55477. ANDRÉ BRASILIER. Kvinna med blommor, färglitografi, signerad och numrerad 48/100.
54 x 38 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 38 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
1 183