TILLBRINGARE, glas, 3 delar, bland annat Orrefors 1900-tal.

55438. TILLBRINGARE, glas, 3 delar, bland annat Orrefors 1900-tal.

Höjd 18 - 29 cm.

Bruksslitage.
Karaff, Orrefors har kalkrester efter vatten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 - 29 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 725