TEKANNA, Ostindisk.

TEKANNA, Ostindisk.
55399. TEKANNA, Ostindisk.

Höjd 14 cm.

Bruksslitage, pip med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
55399. TEKANNA, Ostindisk.

Höjd 14 cm.

Antal besök: 1 299