55390. LEKSAKER, SÄL med BOLL, ALPS JAPAN. BJÖRN MODERN TOYS JAPAN. MUS SCHUCO i originalkartong. MUS TRI-ANG. PELIKAN LEHMANN WESTERN GERMANY.
Björn längd 13 cm. Alla med urverk. Tillkommer dammsugare i plåt Japa.
Skador och slitage. Alla urverk fungerar utom TRI-ANG. Pelikanen fungerar dåligt. Originalkartong skadad.