BORDSLAMPA, s k Bouillotte, märkt Örsjö Industi AB, 1900-talets slut.

55357. BORDSLAMPA, s k Bouillotte, märkt Örsjö Industi AB, 1900-talets slut.

Mässing, Tre ljuspunkter, Höj- och sänkbar skärm i grön plåt.

Bruksslitage, skärm med smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 524