METALLFÖREMÅL, bland annat koppar, trä, nickel med mera.

55356. METALLFÖREMÅL, bland annat koppar, trä, nickel med mera.

Bland annat kaffekvarnar, våg, märkt Gloria med mera.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 949