ROLAND SVENNSSON. Segelbåt i Stockholms skärgård. Färglitografi. Signerad Roland S. 24/285.

55323. ROLAND SVENNSSON. Segelbåt i Stockholms skärgård. Färglitografi. Signerad Roland S. 24/285.

45x31 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x31 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 970