SPISSET, L.J Flodkvist Eskilstuna, 1900-talets första hälft.

55272. SPISSET, L.J Flodkvist Eskilstuna, 1900-talets första hälft.

Vitmetall. Set bestående av skyffel, tång och gaffel.

Slitage, fläckar och smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 181