KISTA, med järnbeslag, 1700-tal. Senare målning.

55251. KISTA, med järnbeslag, 1700-tal. Senare målning.

Höjd 77 cm
Bredd60 cm
Längd 96 cm.

Med mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 77 cm
Bredd60 cm
Längd 96 cm.

Med mindre skador.

Antal besök: 2 260