MATTA, orientalisk, ca 205 x 148 cm.

55224. MATTA, orientalisk, ca 205 x 148 cm.

Röd botten, polykromt mönster med figurer.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 678