551946. GUSTAV FREDRIKSSON. byrå, mästarstycke daterad 1934.

längd 99, bredd 45, höjd 81cm, intarsia, mahogny- och björkfanér
Proveniens:
Gustav Fredriksson, snickarmästare i Mariefred.

Proveniens:

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Auktionisten i Sörmland
Föremålsnr
551946

Om auktionshuset

Namn
Auktionisten i Sörmland AB
Momsnr
SE559088470501
Org.nr
559088-4705
Telefon
0101507860
Adress

Brännarevägen 2
151 55, Södertälje
Sverige

Antal besök: 1 107