PIEDESTAL, 1900-tal.

55147. PIEDESTAL, 1900-tal.

Rektangulär skiva av kolmårdsmarmor, förgyllda stomme med avslutande lejontassar.

Bruksslitage, skivan lös, en fot med färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
55147. PIEDESTAL, 1900-tal.

Antal besök: 1 226