RÖKBORD med kopparbricka, 1940-tal.

55078. RÖKBORD med kopparbricka, 1940-tal.

Höjd 63 cm
Diameter 61 cm.

Med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 63 cm
Diameter 61 cm.

Med bruksslitage.

Antal besök: 1 115