KANDELABER, nysilver, sekelskiftet 1800/1900.

55025. KANDELABER, nysilver, sekelskiftet 1800/1900.

För fyra eller ett ljus. Högsta totala höjd ca 61 cm.

En originalmanschett saknas. En arm lagad. Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 878