KANDELABER, nysilver, sekelskiftet 1800/1900.

55018. KANDELABER, nysilver, sekelskiftet 1800/1900.

För tre eller ett ljus. Total högsta höjd ca 54 cm.

Slitage, bucklor. Manschetter med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 773