IWAN BROBERG. Olja på duk, signerad 1930.

55005. IWAN BROBERG. Olja på duk, signerad 1930.

Vinterbild, 60 x 100 cm.

Fläckar.

Iwan Broberg (1887–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinterbild, 60 x 100 cm.

Fläckar.

Iwan Broberg (1887–1975)

Antal besök: 931