54968. PARTI, Skottkärra, dockor ,barnböcker samt skolplansh.1900-tal.
Blåmålad barnskottkärra, 4 dockor,varav en Armand Marseille, 8 barnböcker,samt skolplansch,"Våra vanligaste sakdeinsekter.
Ett handtag på skottkärran fattas. Lagningar i dockhuvud.Defekta hörn på planschen.