BEVERLOO CORNEILLE. "Le grand du bleu". Färglitografi. Signerad Corneille och daterad -86. E/A.

54952. BEVERLOO CORNEILLE. "Le grand du bleu". Färglitografi. Signerad Corneille och daterad -86. E/A.

95x121 cm
Med dedikation "to Bertil, Corneille, Malmö 14 november".

Gör en kostnadsfri värdering!

95x121 cm

Antal besök: 2 088