HYLLA, 1800-talets slut samt HÖRNKONSOL, barockstil, 1900-talets början.

54896. HYLLA, 1800-talets slut samt HÖRNKONSOL, barockstil, 1900-talets början.

Stomme i gulmetall med stenskiva. Längd 27 cm, bredd 36 cm, höjd 34 cm. Förgyllt trä med skuren dekor av ansikte. Höjd 30 cm.

Bruksslitage samt mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 017