BARBORD 1940-tal.

BARBORD 1940-tal.
54862. BARBORD 1940-tal.

Betsad björk, skiva i alm med intarsia. Längd X bredd=63, höjd 58 cm.

Glasskiva saknas.Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
54862. BARBORD 1940-tal.

Glasskiva saknas.Slitage.

Antal besök: 1 123