BYRÅ sent 1900-tal.

BYRÅ sent 1900-tal.
54857. BYRÅ sent 1900-tal.

Vit, 5-lådig. Längd 52, bredd32, höjd 85 cm.

Slitage, ryggen delvis lös.

Gör en kostnadsfri värdering!
54857. BYRÅ sent 1900-tal.

Slitage, ryggen delvis lös.

Antal besök: 981