SOCKERSKÅL PÅ FOT samt sockerruska, silver, nyrokoko, Frans Holm Vadstena 1872. Vikt 780 + 58 gram.

54769. SOCKERSKÅL PÅ FOT samt sockerruska, silver, nyrokoko, Frans Holm Vadstena 1872. Vikt 780 + 58 gram.

Tot höjd ca 30 cm.
Sockerruska längd ca 22 cm.

Mindre bucklor. Slitage. Enstaka mindre bristningar/sprickor vid fotens botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd ca 30 cm.
Sockerruska längd ca 22 cm.

Antal besök: 2 189