BAROMETER SAMT KLOCKA, Staiger, 1900-tal.

547517. BAROMETER SAMT KLOCKA, Staiger, 1900-tal.

Uppsatta på platta, plattans längd ca 36,5 bredd 20,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 846