EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.
54714. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Svängda ben av mahogny, grön klädsel.

Benen med smärre repor, fräsch stoppning och klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!
54714. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Antal besök: 8 923