54694. PARTI DIVERSE SILVER, bland annat souvenirskedar, punschmugg, sked Lorentz Lindegren, 1700-1900-tal. Totalvikt 252 gram.
Partiet innehåller bland annat souvenirskedar med emaljdekor, punschmugg, pepparströare. Sked Lorentz Lindegren Borås 1793, längd 21 cm.
Bruksslitage.