PARTI DIVERSE SILVER, bland annat souvenirskedar, punschmugg, sked Lorentz Lindegren, 1700-1900-tal. Totalvikt 252 gram.

54694. PARTI DIVERSE SILVER, bland annat souvenirskedar, punschmugg, sked Lorentz Lindegren, 1700-1900-tal. Totalvikt 252 gram.

Partiet innehåller bland annat souvenirskedar med emaljdekor, punschmugg, pepparströare. Sked Lorentz Lindegren Borås 1793, längd 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 527