KRYDDSKÅP, med lådinredning, allmoge, 1700-tal.

54674. KRYDDSKÅP, med lådinredning, allmoge, 1700-tal.

Nyckel finns, längd 85, bredd 42, höjd 122 cm.

Renoverat, skador, maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 115