CYKLAR, 3 st, renoveringsobjekt.

54524. CYKLAR, 3 st, renoveringsobjekt.

Av märket Monark, DBS, Yosemite. 26/28".

Skador, slitage. låst/inga nycklar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 060