CROSSTRAINER, Orbitrek Elite, 2000-tal.

544557. CROSSTRAINER, Orbitrek Elite, 2000-tal.

Höj- och sänkbara handtag. Höjd bl a 142 cm.

Ej funktiosntestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 726