TELEFON samt LUR med KLOCKA, LM Ericsson,1900-talets första del.

54451. TELEFON samt LUR med KLOCKA, LM Ericsson,1900-talets första del.

Lur märkt Allm.telefon AB LM Ericsson, Stockholm Sweden.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 2 986