TENNFAT, 3 st, 1800-tal.

TENNFAT, 3 st, 1800-tal.
54443. TENNFAT, 3 st, 1800-tal.

Diameter 37-40 cm.

Skador, bucklor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 37-40 cm.

Skador, bucklor, lagningar.

Antal besök: 1 165