MATSERVISDELAR, ca 42 delar, "Viol", Old Gustavsberg, 1900-tal.

54436. MATSERVISDELAR, ca 42 delar, "Viol", Old Gustavsberg, 1900-tal.

Bestående av: 12 tallrikar, 13 djupa tallrikar, 12 assietter, 2 såsskålar med handtag, 1+1 skålar, uppläggningsfat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 598