PERSIANPÄLS, 1940-tal.

PERSIANPÄLS, 1940-tal.
54431. PERSIANPÄLS, 1940-tal.

Rygglängd 117cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
54431. PERSIANPÄLS, 1940-tal.

Rygglängd 117cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 067