SALONGSBORD, 1800-tal.

SALONGSBORD, 1800-tal.
54412. SALONGSBORD, 1800-tal.

Mahogny. Längd 117, bredd 82, höjd 72 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
54412. SALONGSBORD, 1800-tal.

Brukslitage.

Antal besök: 889