PORSLIN, 13 delar, orientaliskt, delvis Imari, 18/1900-tal.

544117. PORSLIN, 13 delar, orientaliskt, delvis Imari, 18/1900-tal.

12 skålfat, diameter ca 18,5 cm
1 tallrik, diameter 21,5 cm.

Slitage. Ca 3 delar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 tallrik, diameter 21,5 cm.

Antal besök: 197