GOLVKANDELABER, järn, 7 ljusarmar, Käck & Hedbys, 1900-talets andra hälft.

544058. GOLVKANDELABER, järn, 7 ljusarmar, Käck & Hedbys, 1900-talets andra hälft.

Höjd 92 cm.

Lättare bruksslitage, mindre korrosion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 92 cm.

Antal besök: 362