SVEN PALMQVIST. Glasskulptur. Orrefors. Expo 764-74. Signerad.

54397. SVEN PALMQVIST. Glasskulptur. Orrefors. Expo 764-74. Signerad.

Höjd 24 cm
Bredd 12,5 cm.

Små repor undertill.

Sven Palmqvist (1906–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm
Bredd 12,5 cm.

Små repor undertill.

Sven Palmqvist (1906–1984)

Antal besök: 5 231