ARIEL BEN DAVID. Två kvinnor. Litografi.

543823. ARIEL BEN DAVID. Två kvinnor. Litografi.

Litografi. Ramad och glasad. Signerad 490x630 mm. HC 2/4 ex.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 020