GUNGSTOL, Gemla, 1900-talets andra hälft.

54377. GUNGSTOL, Gemla, 1900-talets andra hälft.

Bemålad i svart med svart-vit klädsel.

Brukslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage, fläckar.

Antal besök: 4 301