SKULPTUR, "Törnutdragaren", patinerad brons, kopia efter antik förlaga.

543646. SKULPTUR, "Törnutdragaren", patinerad brons, kopia efter antik förlaga.

Höjd ca 10,5 cm.

Slitage, repor och färfbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10,5 cm.

Antal besök: 1 356