FLEISCHMANN 1360 ånglok, 1343 diesellok, 8 vagnar, räls,växlar, trafo med mera. Många originalkartonger.

543568. FLEISCHMANN 1360 ånglok, 1343 diesellok, 8 vagnar, räls,växlar, trafo med mera. Många originalkartonger.

H0 likström.

Slitage och skador. Båda lokens motorer fungerar, men måste justeras. Skador på lokens karosser.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 654