ARKITEKTHURTS, 1900-tal.

543544. ARKITEKTHURTS, 1900-tal.

Längd 100, bredd 71, höjd 78 cm.

Slitage, repor, stötmärken, fläckar. Senare list på på skivans framkant. Tre kantlister saknas. Skruvhål på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 824