CHIFFONJÉ, sent 1800-tal.

54352. CHIFFONJÉ, sent 1800-tal.

Nyckel till lådor finns, längd 99, bredd 45, höjd 116 cm.

Omfattande, slitage, sprickor, skador, nyckel till klaff saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 648