MATGRUPP, 6 delar, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors.

543419. MATGRUPP, 6 delar, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors.

Bord, karmstol och fyra stolar. Målade. Genombruten rygg, löstagbar stoppad sits. Två iläggsskivor a 55 cm vardera. Märkta med brännstämpel. Bordets längd 140. Bredd 100. Höjd 74 cm.

Slitage. Repor och märken. Några fläckar. Klädsel med slitage och några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 585