TAKFOTOGENLAMPA, majolika med glaskupa, sent 1800-tal.

543279. TAKFOTOGENLAMPA, majolika med glaskupa, sent 1800-tal.

Elektrifierad, diameter 57, höjd på bild 113 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 559