JÄRNSÄNG, Göteborgs Mekaniska Verkstad, 1900-talets första del.

543213. JÄRNSÄNG, Göteborgs Mekaniska Verkstad, 1900-talets första del.

Total längd ca 208 cm
Ihopfälld ca 114 cm
Bredd 86 cm
Höjd 151,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 208 cm
Ihopfälld ca 114 cm
Bredd 86 cm
Höjd 151,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 487