SAMLING LEKSAKER,Tekno Denmark, 1900-tal.

543203. SAMLING LEKSAKER,Tekno Denmark, 1900-tal.

Längd mellan 9-31 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd mellan 9-31 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 414