TAKFOTOGENLAMPA, majolika med glaskupa, sent 1800-tal.

543072. TAKFOTOGENLAMPA, majolika med glaskupa, sent 1800-tal.

Diameter 40, höjd 97 cm, elektrifierad.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 427