ARMBANDSUR, dam, 2 st varav en Certina, boetter av 14k respektive 18k guld, ett armband av 18k guld.
543050. ARMBANDSUR, dam, 2 st varav en Certina, boetter av 14k respektive 18k guld, ett armband av 18k guld.
Armbandsur, urverk märkt Bill, yttre diameter ca 22 cm, boett av 18k guld, armband gulddoublé. Total vikt 16,6 gram.
Armbandsur, Certina, boett av 14k guld, armband 18k guld. Total vikt ca 20,4 cm.
Slitage, bucklor, en krona saknas. En klocka fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.