543022. SERVISDELAR, 72 delar, porslin, bland annat "Blå Blom", Gustavsberg.
Olika årgångar, bestående av: 14 mattallrikar, 11-1 bordstallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 assietter, 1+1+1+1+1 fat, 2 serveringsskålar, mjölkkanna, gräddkanna, sockerskål, såsskål, 12 kaffekoppar med fat.
Slitage, enstaka nagg.